Сообщения

Відеоролик з теми «Інтернет технології і ресурси в моїй діяльності».

https://youtu.be/CRJc1tX7zRU?si=r0g-2t8NFTKYiFHL  

стаття про Інтернет-технології на спеціальність «Середня освіта. Математика»

  Інтернет-технології на спеціальність «Середня освіта. Математика» Вступ У сучасному світі інтернет-технології стали невід’ємною частиною освіти. Вони відкривають нові можливості для вчителів та учнів, зокрема в галузі викладання математики. У цій статті ми розглянемо, як інтернет-технології можуть бути впроваджені у спеціальність «Середня освіта. Математика», а також їх переваги та виклики.   Використання інтернет-технологій у викладанні математики  1. Онлайн-ресурси та платформи Серед популярних інструментів для навчання математики можна виділити: - Віртуальні класи: Платформи, такі як Zoom, Google Meet, та Microsoft Teams, дозволяють проводити онлайн-заняття, що робить навчання доступнішим для учнів. - Інтерактивні платформи: Сайти, як Khan Academy, GeoGebra, та Mathway, пропонують інтерактивні вправи та відеоуроки, що сприяють глибшому розумінню матеріалу.  2. Використання соціальних мереж Соціальні мережі, такі як Facebook та Instagram, можуть слугувати засобом...

Стенограма з практики

Изображение
  Предмет: математика  Клас:6-А Вчитель: Зечу. Р.П Тема. ПЕРПЕНДИКУЛЯРНІ ПРЯМІ Мета уроку: навчальна: сфoрмувати в учнів уявлення прo перпендикулярні прямі; дати означення перпендикулярних прямих; сформувати вміння будувати ці прямі; розвивальна: розвивати культуру математичного мовлення й записів, логічне мислення, увагу, розумову активність, обґрунтованість суджень; виховна: виховувати інтерес до математики, акуратність, наполегливість і силу волі. Тип уроку: засвоєння нових знань і навичок. Хід уроку І. Організаційний етап. Привітання з учнями, визначення теми уроку та мети навчального заняття.  ІІ. Перевірка домашнього завдання. Вибіркова перевірка зошитів, відповіді на можливі запитання учнів. ІІІ. Актуалізація опорних знань. Фронтальне опитування 1. Що називають кутом? 2. Сформувати означення прямoї. 3. Який кут називають прямим? 4. Чому дорівнює градусна міра прямого кута? 5. Який інструмент використoвують для побудови та вимірювання кутів? IV. Мотивація н...